Четири медаље за каратисте Бијеле на Кантриди

Каратисти Бијеле у суботу су били учесници Тап Куп турнира у Ријеци и у конкуренцији 765 такмичара из 97 клубова Италије, Аустрије, Мађарске, Словеније, Црне Горе, БиХ и Хрватске  освојили су четири медаље два злата и по једно сребро и бронзу. Прво мјесто и златна  медаља припала је Немањи Микулићу у категорији до 84 килограма за млађе сениоре и сениоре . Друго мјесто освојио је његов брат Петар Микулић у категорији ученика до 31 килограма. Треће мјесто и бронзану медаљу освојио је  Демир Пивић у категорији до 57 килограма.

Тренер Слађан Микулић на Тап Kуп турнир у Ријеци водио је и такмичаре из карате клуба Котор који је основао и успјешно води и тренира Павле Кашћелан. Которанима су припале двије медаље. Друго мјесто и сребрна медаља припала му је у категорији млађих ученика до 27  кг, а бронзана медаља у категорији до 34 кг.

Пулене тренера Микулића наредног викенда очекује обавеза на  Гран приx турниру Македонија у Скопљу