KUP: BROJČANA PREDNOST NEDOVOLJNA NOVLJANIMA

FK Igalo 1929 završilo je takmičenje u ovogodišnjem KUP-u Crne Gore. Izabranici Igora Raičevića poraženi su u Danilovgradu 2:0 od „Iskre“ u utakmici četvrtfinala.

Ekipa Srđana Nikića riješila je utakmicu već u prvom poluvremenu golovima Gorana Milojka u 30. i japanca Sho Jamamoto u 41. minutu. Kada je riječ o Novljanima, ostala je diskutabilna igra rukom Iskrinog igrača u kaznenom prostoru ali sudija nije našao za shodno da svira najstrožiju kaznu za Igalo.

Od 43. minuta Igalo je imalo igrača više na terenu, pošto je strijelac prvog gola Milojko isključen. Koprivica i njegovi saigrači nisu iskoristili brojčanu prednost i do kraja nije bilo promjene rezultata.

Sutjeska je pobjedila Podgoricu 4:0, a kasnije danas igraju OFK Titograd – Dečić i Budućnost – Rudar.