Jakša Krivokapić osvojio turnir u Dimitrovgradu

Član stonoteniskog kluba Novi Jakša Krivokapić osvojio je turnir ETT youth do 15 godina u Dimitrovgradu. Nakon osvojenog prvog mjesta u dublu, Krivokapić je nastavio sa sjajnim partijama i u singlu. U finalnom duelu savladao je repreznativnog kolegu Stefana Radonjića.

U polufinalnim susretima Radonjić je savladao Pavola Kokvaca iz Slovačke 3:1, dok je Krivokapić bio bolji od Rumuna Aleksandra Pope 3:2.

Zapažen rezultat ostvario je još jedan član stonoteniskog kluba Novi, desetogodišnji Milan Vučetić, koji se takmičio u kategorijama do 13 i 15 i ostvario pobjede protiv starijih i mnogo iskusnijih igrača.

Podsjećamo, Jakša i Stefan osvojili su zlato i u timskoj konkurenciji, nakon što su u finalu bili bolji od dubla iz Danske rezultatom 3:0.

Krivokapić i Radonjić imali su maksimalan učinak, u šest mečeva ostvarili su šest pobjeda.