Igalu bod na Solilima

U bokeljskom derbiju u okviru 34. kola Druge fudbalske lige danas poslije podne na Solilima Igalo 1929 i Grbalj igrali su neriješeno 1:1 (1:0). Domaćima je pripalo prvo a gostima drugo poluvrijeme. Igalo je preko Perovića u 19. i 30. minutu bilo u prilici da povede ali golman Eldin Bećić bio je spretniji i sačuvao je svoju mrežu. U finišu prvog poluvremena Miloš Perović se oslobodio svojih čuvara i odlično šutirao. Lopta se od stative odbila u mrežu za prednost ekipe trenera Petra Gušića. U petom minutu nastavka Nenad Vujović je volej udarcem sa nekih 20 metara matirao nemoćnog mladog golmana domaćih Aleksandra Kulinovića. U većem dijelu drugog poluvremena fudbaleri Grblja su imali incijativu ali do kraja susreta promjene rezultata nije bilo, što je i najpravedni ishod utakmice.
Ostali rezultati 34. klola: Bokelj-Jedinstvo 2:0, Arsenal-Berane 5:1, OFK Titograd-Cetinje 3:1, FK Mladost-Kom 1:2.
Plasman; Jedinstvo 75, Arsenal 67, OFK Mladost 58, Bokelj i Kom 57, Igalo 47, Berane 41, Grbalj 30, Cetinje 21, OFK Titograd 17 bodova.
U pretposlednjem 35. kolu 20 maja igraju: Jedinstvo-Igalo, Bokelj-OFK Mladost, Cetinje-Arsenal, OFK Grbalj-OFK Titograd i Berane-Kom.