Игало испустило побједу

Фудбалери Игала у четвртом колу Друге лиге испустили су побједу и освојили само бод против незгодне екипе „Подгорица“. У ДГ Арени је било 2:2.

Повело је „Игало“ голом искусног Милоша Грбића у 42. минуту. Домаћи су изједначили у 48. минуту, аутоголом Немање Петровића. Пулени Ивана Брновића имали су нову предност, а стријелац је у 64. минуту Бојан Копитовић. У финишу утакмици „Подгорица“ је стигла до изједначења, у 86. минуту из пенала, а стријелац је био капитен Душан Вуковић.

Екипе „Подгорице“ и  „Игала“ 7. септембра очекује, на истом стадиону, нови дуел овог пута у осмини финала Купа Црне Горе.

Остали резултати четвртог кола:

Бокељ-Грбаљ 1:1, Зета-Никшић 3:1, Ком–Беране 1:0, Отрант Олимпик–Младост ДГ играју данас.