FUDBALERI IGALA POBIJEDILI GOLOM KAPITENA ĐURKOVIĆA

U prvoj utakmici 20. kola Druge fudbalske lige  fudbaleri Igala pobijedili su OFK Titograd 1:0 golom kapitena Mila Đurkovića u 5. minutu utakmice.  U duelu sa „Fenjerašem“ iz Podgorice domaći fudbaleri su rano poveli poslije  nabačene lopte koju je  glavom iskusni Đurković poslao u mrežu pored „zaspale“ odbrane gostiju.  Do kraja poluvremena Igalo je imalo  dobre prilike u 11. minutu preko Argetinca Kordobe koji je šutirao pored lijeve stative. U sličnoj prilici u 23. minuti je bio Igor Pajović. Do kraja  utakmice  ekipa trenera Vlada Jagodića, koji je stigao na klupu Podgoričana iz Bosanske Gradiške, nije stvorila ni jednu priliku. Da povećaju rezultat u 86. minutu u prilici je bio Miloš Perović ali u trenutku kada je prešao golmana Zlajića  gostujući igrač Jovan Mugoša ispred Perovića otklonio je opasnost.

Ostali rezultat 20 kola: Bokelj-Arsenal 1:3, Grbalj-Berane 1:1, Mladost DG–Cetinje 3:2, Jedinstvo-Kom odloženo.

Tabela: Jedinstvo 46 (-1) Arsenal  41, Bokelj  36, Mladost DG 33, Igalo 31,Kom 27 (-1), Berane 26, Grbalj 16, Cetinje 13 i OFK Titograd 7 bodova.

U narednom 21. kolu 12. marta Igalo gostuje ekipi Arsenala u Tivtu.