Fudbaleri Igala ostvarili važnu pobjedu

Fudbaleri Igala pobjedili su Kom iz Podgorice 2:1 (0:0), u 23. kolu Druge fudbalske lige.

Poslije lošeg izdanja obje ekipe u prvom poluvremenu, u drugom dijelu je viđen uzbuljiv i neizvjestan dio utakmice. Kontakt Draga Bumbara sa Urošem Bulatovićem sudija Radoje Pajović je okarakterisao kao penal. Sa bijele tačke Lazar Knežević je doveo goste u vođstvo, dok je poslije odličnog centaršuta Nemanje Petrovića u 64. minutu novajlija u dresu Igala Boško Guzina anulirao prednost rivala. Dvanaest minuta kasnije najbolji pojedinac sureta Petrović, odlično je centrirao, a mladi Andrija Vujičić je postigao gol za pobjedu i veliko slavlje igrača u borbi za bjeg sa začelja tabele.

Ostali rezultati 23. kola: OFK Mladost – Bokelj 1:0, OFK Grbalj – Zeta 1:0, Berane – Otrant Olimpik 0:1.  U ovom kolu slobodna je bila ekipa Podgorice.

Tabela: Berane 36, Podgorica 33, Bokelj 32, Kom 30, Mladost 29, Grbalj 26, Igalo 23, Zeta 21 i Otrant Olimpik 18 bodova.

U 24. kolu, 29. marta, igraju: Otrant Olimpik – Igalo,  Bokelj – Zeta, Podgorica – Grbalj, Berane –Mladost. U ovom kolu slobodna je ekipa Koma.