FUDBAL: IGALO GRABI KA VRHU

Fudbaleri Igala u 4. kolu druge fudbalske lige pokazali su dobru igru i pobjedili ekipu Koma 3:0. Igalo je povelo u 11. minutu golom Miloša Perovića. U nastavku igre auto gol Igora Vukčevića najavio je trijumf tima sa Solila. Konačan rezultat i visoku pobjedu fudbalera Igala potvrdio je u finišu utakmice u 91. minutu Milovan Ilić. Na utakmici iz opravdanih razloga nisu nastupili Bojan Kopitović i Mijodrag Koprivica.

Ostali rezultati četvrtog kola Bokelj – Berane 3:1, OFK Titograd – Arsenal 0:1, Jedinstvo – Cetinje 0:0. Susret Mladost (Donja Gorica) – Grbalj nije odigran.

Plasman: Bokelj i Arsenal po 10, Jedinstvo 7, Igalo i OFK Mladost po 6, Cetinje 4, Kom i OFK Titograd po 3 i Grbalj bez bodova.

U petom kolu u nedelju (12. septembar) igraju: Berane – Igalo, Arsenal – Mladost, Grbalj – Jedinstvo, Cetinje – Bokelj i Kom – OFK Titograd.