FK „Igalo“ vrijedno trenira na Zlatiboru

Fudbaleri “Igala” juče su odigrali prvu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema na Zlatiboru za start u Drugoj fudbalskoj ligi 14. avgusta.

Protivnik Koprivice i saigrača bila je ekipa “Takovo” Gornji Milanovac, član Srpske lige Zapad, a rezultat je bio 1:1 (1:0).

Fudbaleri „Igala“ poveli su golom povratnika Bobana Đorđevića u 28. minutu, iz penala. Izjednačujući pogodak za „Takovo“ postigao je Luka Pavlović u 52. minutu. “Igalo” je u ovoj utakmici igralo u sastavu: A. Kulinović, Dajević, Bulatović, Grbić, Petrović, Koprivica, Ju Horike, Radović, Kopitović, M. Perović, Đorđević. Igrali su još: S. Krivokapić, Kosać, Živković, Popović, Šćepanović, Kordoba, U. Vujičić, Bigović, Đurđević, S. Perović, A. Vujičić, Đilović, Lepetić, Ilić, S. Kulinović i Đedović.

-Naporno se radi po dva puta na dan. Za sada pripreme idu kako smo zamislili, igrači koji su stigli sa strane odlično se uklapaju u igru. Sutra nas čeka druga prijateljska utakmica sa domaćim „Zlatiborom”, poručuje trener golmana Lazar Mićunović.

Ekipa “Igala” će na pripremama na Zlatiboru boraviti do 28. jula.