Džudistima Igala pet medalja u Nikšiću

Na prvom Memorijalom džudo Kupu Luka Kovačević, u organizaciji kluba „Trebjesa“ u Nikšiću u konkurenciji oko 350 takmičara iz klubova Crne Gore i BiH učestvovalo je osam takmičara  džudo kluba “Igalo” koji su osvojili  pet medalja.

Prvo mjesto i zlatna medalja pripala je  mlađoj  pionirki Mihaili Kokot u kategoriji do 34 kg. Druga mjesta i srebrne medalje osvojili su: starija pionirka Nikolina Kokot u kategoriji do 48 kg  i mlađi pionir Vuk Andrić u kategoriji do 42 kg. Treće mjesto i bronzane medalje osvojili su kadeti Nikolina Andrić u kategoriji do 63 kg i Neđo Radović u kategoriji više od 90 kg.

Takmičenje u Nikšiću  poslužiće  Nikolini Andrić, Neđu Radoviću i Nikolin Kokot  za pripreme za  kadetsko  Prvenstvo Crne Gore  koje će  narednog vikenda biti održano u Podgorici.

Džudiste “Igala” idućeg vikenda očekuje  i takmičenje u Dubrovniku.