Džudisti Igala osvojili 10 medalja u Podgorici

Proteklog vikenda u Podgorici je održan 17. Memorijalni džudo turnir “Miloš Stanković”, uz učešće 438 takmičara. Džudo klub “Igalo” na ovom takmičenju imao je 17 učesnika i osvojio 10 medalja i to: 3 zlatne, 3 srebrne i 4 bronzane.

Prvo mjesta i zlatne medalje su osvojili: Vuk Andrić u konkurenciji starijih pionira do 50 kilograma.

Nikolina Kokot u konkurenciji starijih pionirki do -57kilograma.

Leon Dabović mlađi poletarac u kategoriji do 22 kilograma.

Druga mjesta i srebrne medalje su pripale Danilu Blazinčiću u konkurenciji mlađih poletaraca u kategoriji do 34 kilograma i Aldini Kuč u kategoriji do 38 kilograma i Sofija Đinović u konkurenciji  mlađih poletarki u kategoriji do 28 kilograma.

Treće mjesto i bronzane medalje su osvojili Kalina Dabović u konkurenciji mlađih poletarki u kategoriji do 22 kilograma.

Lazar Eraković u konkurenciji mlađih pionira u kategoriji do 50 kilograma.

Džejla Kuč  u konkurenciji starih pionirki u kategoriji do 34 kilograma i Mitar Kokot u konkurenciji starijih pionira u kategoriji do 55 kilograma.