Četiri medalje za karatiste Bijele na Kantridi

Karatisti Bijele u subotu su bili učesnici Tap Kup turnira u Rijeci i u konkurenciji 765 takmičara iz 97 klubova Italije, Austrije, Mađarske, Slovenije, Crne Gore, BiH i Hrvatske  osvojili su četiri medalje dva zlata i po jedno srebro i bronzu. Prvo mjesto i zlatna  medalja pripala je Nemanji Mikuliću u kategoriji do 84 kilograma za mlađe seniore i seniore . Drugo mjesto osvojio je njegov brat Petar Mikulić u kategoriji učenika do 31 kilograma. Treće mjesto i bronzanu medalju osvojio je  Demir Pivić u kategoriji do 57 kilograma.

Trener Slađan Mikulić na Tap Kup turnir u Rijeci vodio je i takmičare iz karate kluba Kotor koji je osnovao i uspješno vodi i trenira Pavle Kašćelan. Kotoranima su pripale dvije medalje. Drugo mjesto i srebrna medalja pripala mu je u kategoriji mlađih učenika do 27  kg, a bronzana medalja u kategoriji do 34 kg.

Pulene trenera Mikulića narednog vikenda očekuje obaveza na  Gran prix turniru Makedonija u Skoplju