ŽOK Albatros ubjedljiv u Podgorici

Na gostovanju u 7. kolu EPCG Super Lige Crne u Podgorici, ŽOK Albatros iz Herceg Novog došao je  do šeste pobjede, pošto je savladao ekipu Morače u tri seta 25:21, 25:18, 25:14.

Najnezvjesniji dio utakmice je bio prvi set, ali domaće igračice nisu imale snage da ga završe u svoju korist. U nastavku domininirale su djevojke Branke Obradović i meč rutinski privele kraju.

Najefikasnija u ekipi Albatrosa bila je kapiten Anđela Kukobat sa 17 osvojenih poena, slijede je Milica Vuletić sa 10, Olga Pavlmašuk, Marija Batinić i Ana Popović po 8, Jelena Bijelović 5 i Aleksandra Šćekić 4 poena. Sa druge strane mreže u domaćem timu se istakla Lara Jovović sa 13 poena.

Ostali rezultati 7. kola EPCG Super lige: Herceg Novi-Akademija 3:0, Gimnazijalac-Jedinstvo 0:3, Luka Bar –Galeb 3:2  i Mediteran-Budućnost volej 1:3.

Plasman: Herceg Novi 21, Albatros 18, Luka Baer 17, Galeb 16, Morača 10, Jedinstvo 7, Budućnost volej 6, Akademija 5,  Mediteran 4  i Gimnazijalac  1 bod.

U 8. Kolu, koje je na programu 19. i 20. novembra igraju: Albatros-Budućnost volej, Jedinstvo-Herceg Novi, Galeb-Gimnazijalac, Akademija-Mediteran  i Morača-Luka Bar.