Visoka pobjeda fudbalera Igala

U 12. kolu Druge fudbalske lige, ekipa Igala je stigla do visoke pobjede od 4:1 protiv prošlogodišnjeg prvoligaša, Zete, na terenu u Golubovcima.

Visokom porazu doprinijeli su i domaći fudbaleri koji su dva puta zatresli svoju mrežu, u 24. i 40. minutu. U 30. minutu mrežu Zete zatresao je Boban Đorđević. Do kraja uzbudljivog poluvremena rezultat je u 44. minutu na 3:1 smanjio Luka Mihaljević. Konačan rezultat je postigao napadač Igala Miloš Perović u 65 minutu.

Ostali rezultati 12. kola Druge fudbalske lige: Bokelj – Otrant Olkimpik 4:0, Grbal – Nikšić 1:1, Kom – Mladost 3:2 i Podgorica – Berane 0:3.

Tabela: Bokelj 26, Berane 23, Mladost 22, Kom 20, Podgorica 17, Igalo 15, Grbalj i Zeta po 13, Nikšić 10 i Otrant Olimpik 4 boda.

U 13. kolu, 22 oktobra, igraju: Igalo – Podgorica, Grbalj – Bokelj, Berane -Kom, Mladost – Otrant Olimpik i Nikšić – Zeta.