Društvo
U akciji dobrovoljnog davanja krvi prikupljeno 20 jedinica

U akciji dobrovoljnog davanja krvi, u organizaciji Crvenog krsta Herceg Novi koja je danas održana u u Institutu „Dr Simo Milošević“ prikupljeno je 20 jedinica krvi.
Crveni krst Herceg Novi akciju je organizovao u saradnji sa Zavodom za trnsfuziju, a Bojana Boca istakla je da su zadovoljni odzivom.
Boca je podsjetila da kontinuirano organizuju akcije, a naredna je planirana u avgustu.




