Друштво
У акцији добровољног давања крви прикупљено 20 јединица

У акцији добровољног давања крви, у организацији Црвеног крста Херцег Нови која је данас одржана у у Институту „Др Симо Милошевић“ прикупљено је 20 јединица крви.
Црвени крст Херцег Нови акцију је организовао у сарадњи са Заводом за трнсфузију, а Бојана Боца истакла је да су задовољни одзивом.
Боца је подсјетила да континуирано организују акције, а наредна је планирана у августу.




