Друштво
СУТРА О ЕПИДЕМИОЛОШКОЈ СИТУАЦИЈИ У ЗЕМЉИ

Конференција за медије о тренутној епидемиолошкој ситуацији у Црној Гори биће одржана сутра у 10:00 сати у Институту за јавно здравље.
Министарство здравља, Клинички центар Црне Горе и Институт за јавно здравље организују у петак, 26. новембра конференцију за медије, на којој ће бити представљена тренутна епидемиолошка ситуација у земљи, изазвана пандемијом вируса ЦОВИД-19.
Конференција за медије биће одржана у амфитеатру Института за јавно здравље са почетком у 10:00 сати, Радио-дифузни центар дистибуираће сигнал телевизијама, док ће ливе стреаминг бити доступан путем званичног YоуТубе канала Владе Црне Горе.



