RAZIGRANE SENIORKE PRIMORJA DOMINANTNO NAD EKIPOM NIKŠIĆA

U osmom kolu 1. A ŽCKL seniorke Primorja su lagano savladale ekipu Nikšić 1995 rezultatom 81:57 (22:9;18:15;19:17;22:16)

Od samog starta utakmice „Primorke“ su bile dominantne, a odlično započetom prvom četvrtinom odlaze na dvocifrenu prednost koja se iz četvrtine u četvrtinu povećavala do konačnih plus 24. Kompletna ekipa Primorja je imala određenu minutažu koju su odlično iskoristile.

Najviše poena na utakmici postigla je Ivana Vujošević – 24  sa indeksom učinkovitosti 35, Jelena Bulajić je postigla 14 poena, Bojana Radnjić 12, Ivana Ječmenić 10, Klaudija Baćović 8, Andreja Jovović 4, Jelena Radosavljević i Kristina Ilić po 3, Antonija Tripović 2, Teodora Brković 1, a doprinos pobjedi dale su i Anđela Krivokapić i Andrea Brkić.

U narednom kolu „Primorke“ se sastaju sa ekipom Budućnost Bemaks, utakmica je na programu 01. marta sa početkom u 18:30 u Sportskom centru Igalo.