Poraz fudbalera Igala na domaćem terenu

Fudbaleri Igala poraženi su u 12. kolu druge lige od Koma iz Podgorice rezultatom 2:1 (1:1).

Fudbaleri Igala su poveli golom Stefana Vica iz penala u 3. minutu, da bi Podgoričani u 23. poravnali rezultat nakon sjajnog prodora Luke Mihaljevića. Domaći su stvorili nekoliko povoljnih prilika ali izostala je bolja završnica. Gosti su potpuni preokret napravili u 63. minutu preko kapitena Marka Kažića.

Meč je obilježio i crveni karton koji je dobio igrač Igala Aleksandar Đukanović u 44. minutu nakon rasprave i kontakta sa gostujućim igračem.

Susret na Solilima počeo je minutom ćutanja povodom smrti vatrepolo trenera i selektora Petra Porobića.

Nakon 12 kola fudbaleri Igala nalaze se na četvrtom mjestu sa 19 bodova.

Ostali susreti 12. kola: Grbalj-Otrant 1:3 i Lovćen-Berane 1:0. U narednom kolu Igalo gostuje Internacionalu.