Пораз фудбалера Игала на домаћем терену

Фудбалери Игала поражени су у 12. колу друге лиге од Кома из Подгорице резултатом 2:1 (1:1).

Фудбалери Игала су повели голом Стефана Вица из пенала у 3. минуту, да би Подгоричани у 23. поравнали резултат након сјајног продора Луке Михаљевића. Домаћи су створили неколико повољних прилика али изостала је боља завршница. Гости су потпуни преокрет направили у 63. минуту преко капитена Марка Кажића.

Меч је обиљежио и црвени картон који је добио играч Игала Александар Ђукановић у 44. минуту након расправе и контакта са гостујућим играчем.

Сусрет на Солилима почео је минутом ћутања поводом смрти ватреполо тренера и селектора Петра Поробића.

Након 12 кола фудбалери Игала налазе се на четвртом мјесту са 19 бодова.

Остали сусрети 12. кола: Грбаљ-Отрант 1:3 и Ловћен-Беране 1:0. У наредном колу Игало гостује Интернационалу.