Пољаци најбољи на првом васкршњем Кјокушинкаи купу у Игалу

У Спортском центру Игало јуче је одржан Први међународни Васкршњи кјокушинкаи карате Куп у фул контакту, карате борбама и катама за све узрасте. На турниру који је организовао кјокушин  карате клуб Херцег Нови у сарадњи са IKO Macušima Црне Горе, учествовало je око 100 такмичара из Пољске, Румуније, Хрватске, Републике Српске, Србије и Црне Горе. Прво мјесто припало је такмичарима из Пољске који су освојили највећи број златних медаља, друга је репрезентација Румуније а од клубова најбољи је домаћи клуб „Херцег Нови“ који је  на Купу имао највећи број – 43 такмичара.

Од појединачних резултата Новљана вриједан резултат је постигла бивша кошаркашица а сада такмичар ККК „Херцег Нови“ и тренер Наташа Вујичић која је освојила друго мјесто и сребрну медаљу изгубивши у финалу од такмичарке из Пољске.