PETLIĆI JADRANA SIGURNI U BUDVI, MLADOST OSVOJILA BOD

Proteklog vikenda igrane su utakmice mlađih vaterpolo kategorija Kupa Crne Gore. U pionirskoj konkurenciji, igrači rođeni 2008. godine i mlađi, Budva je na svom terenu pobjedila Jadran 22:1. Jedini pogodak za tim sa Škvera postigao je Jovan Pješivac.

U susretu petlića, igrači rođeni 2010. godine i mlađi, Jadran je pobjedio Budvu 10:5. Strijelci za tim Dušana Ivanovskog su bili: Uroš Sijerković četiri, Dimitrije Milić i Miodrag Subotić po dva, Vukašin Gojković i Andrej Jovanović po gol.

U ovoj konkurenciji vaterpolisti Mladosti iz Bijele igrali su nerješeno u gostima protiv Nikšića – 7:7. Tim Vasa Ćukovića poveo je u prvoj četvrtini 5:0, da bi drugu i treću izgubili 4:1 i 2:0, a poslednju četvrtinu odigrali nerješeno, 1:1. Strijelci za Mladost su bili: Nikola Zloković tri, Vladimir Žmukić, Sreten Ilić, Petar Riha i Sava Krivokapić po gol.