Павловић донио побједу “Игалу”

У претпоследњем 18. колу Кадетске фудбалске лиге Црне Горе кадети „Игала” су јуче као домаћини у Тивту побиједили екипу „Грбља“ 2:1 (0:1), и серијом одличних резултата поправили прилично слаб пласман због лошег старта у првом дијелу првенства.

У бокељском дербију повели су фудбалери из Радановића голом Андреја Пиме у 10. минуту, из пенала. У наставку другог полувремена домаће „Игало“ је изједначило голом Бошка Боровнице у 51. минуту, такође из пенала. До краја утакмице фудбалери “Игала” су стварали шансе.

У надокнади времена (90+4) Владимир Павловић режирао је и преокрет и донио важну побједу екипи Немање Ћоровића.

У последњем колу јесењег дијела првенства “Игало” у суботу, 3. децембра, гостује у Мојковцу екипи „Брскова“.