NOVLJANI U ZONI PRVOLIGAŠKOG BARAŽA

Fudbaleri Igala ostvarili su visoku pobjedu 4:0 u 24. kolu Druge fudbalske lige Crne Gore. Na Solilima je savladana ekipa Berana.

Rezultat domaćih fudbalera bio je bolji od igre. Tek u finišu Koprivica i saigrači su mogli da odahnu. Istina posle greške golmana gostiju Eldina Bačića, koju su njegovi saigrači u 13. minutu  branili rušenjem Korejanca Lija, a sa penala bio je siguran kapiten Koprivica.

U nastavku Berane ima incijativu, Lekić je ovog puta u 66. minutu pogodio mjesto mreže prečku gola Igala. U 74 minutu brzonogi Li centrira, a Maraš je iz trka evro golom matirao je rezervnog golmana Akovića

Sedam minuta kasnije rezervistu Radovića srušio je Vukićević, a Koprivica je bii i drugi put siguran sa bijele tačke.

Tačku na visoku pobjedu Igala stavio je svojim drugim golom raspoloženi Maraš.

U 24. kolu postignuti su i sledeći rezultati Arsenal-Grbalj 2:1, Ibar-Bokelj 1:0, Drezga-Mornar 0:1 i Jedinstvo-Kom 2:0.

Plasman: Arsenal 49, Mornar 45, Igalo 43, Kom 41, Jedinstvo 33, Berane 31,Bokelj i Grbalj po 25, Ibar 20, Drezga 10  bodova.

U narednom 25. kolu igraju Grbalj-Igalo, Bokelj –Drezga, Kom –Arsenal, Berane –Ibar, Mornar-Jedinstvo.