(Ne)zaslužen poraz ŽKK Primorja

Košarkašice Primorja poražene su u 19. kolu Prve lige u Sportskom centru Igalo od ekipe Nikšić 58:57, po četvrtinama 14:16, 20:10, 11:11, 12:20. Ovaj zanimljiv, uzbudljiv i dramatičan susret obilježila je neizvjesnost koja je trajala do kraja utakmice.

Prvu dionicu sastav Dragana Prge riješio je u svoju korist. Gošće iz Nikšića su bile ubjedljive u drugoj četvrtini, treći dio utakmice završen je nerješenim rezultatom.

U poslednjih 10 minuta domaće košarkašice su imale  dobru etapu stigle su goste  da bi se rezultat mijenjao i na kraju sa poenom razlike ekipa Nikšića je trijumfovala.

Najefikasnija u Primorju bila je Ljube Andrić sa 16 poena, Katarina Ilić je upisala 13, Nataša Vujičić 11, Anastasija Kasalica 8, Klaudija Baćović 5, Tea Grabovica i Teodora Brkovkić po 2 poena.

Plasman: Podgorica 34, Budućnost 32, Novi 26, Nikšić 25, Dečić 24 i Primorje 21 bod.

U ovom kolu večeras u Podgorici igraju Budućnost i Novi.