Nemanja Mikulić šampion Crne Gore

Član Karate kluba Bijela, Nemanja Mikulić, osvojio je titulu prvaka Crne Gore za seniore u kategoriji do 75 kilograma, na prvenstvu u Baru na kojem su učestovala 44 takmičara iz 13 klubova.

Do titule seniorskog prvaka Crne Gore Mikulić je u prvom kolu pobjedio Lazara Jovanovića iz Bara 1:0. U drugom kolu bio je bolji od zvaničnog prvaka Crne Gore Balše Miličkovića iz podgoričkog Omladinca 2:0.

U finalu je pobjedio još jednog takmičara iz Omladinca, višestrukog osvajača evropskih medalja Nenada Dulovića 3:1 sudijskim izjašnjavanjem.

Ovim uspjehom u Baru, Nemanja Mikulić je izborio vizu za nastup na seniorskom prvenstvo Evrope koje, najboljeg sportistu Herceg Novog za 2022.  godinu, očekuje narednog mjeseca u Gvadalahari u Španiji.