Мајсторије Боровнице за радост на „Солилима“

Кадети Игала изашли су као побједници на свом терену у бокељском дербију са Арсеналом 4:2(2:2), у 16. колу Кадетске лиге  Црне Горе.

Играч одлуке био је Бошко Боровница са сва четири  поготка. Домаћи су од почетка диктирали темпо. Играо се 5. минут када  је спретни Боровница пробио бедем гостију из Тивта. Гости су изједначили у 12. минуту аутоголом домаћег играча Немање Јоксимовића. На тешком, блатњавом терену, поново је Боровница донио резултатску предност са бијеле тачке. За резултатски егал  2:2 побринуо се Новљанин Вук Чукић, голом у 29 минуту. Домаћи фудбалери успјели су да се консолидују и напали су ривала, међутим, до полувремена није било голова. Своју одличну партију голгетер Игала крунисао је још головима у 73. и 90. минуту. Солидан фудбал, а да је терен био бољи и фудбалери би, без дилеме, далеко више показали.