“Lovćen” slavio u goleadi

Peto kolo Kadetske fudbalske lige Crne Gore – grupa Druga liga,  između “Igala” i “Lovćena” (Cetinje) donijelo je juče dosta uzbuđenja. Fudbaleri “Lovćena” savladali su domaće “Igalo” 3:2. Ovaj  duel na Solilima bio je prilično neizvjestan, a gosti su do trijumfa došli golom Danila Jankovića u 87. minutu.

Cetinjani su poveli golom Andreja Martinovića već u 6. minutu. Danilo Božović je u 37. minutu donio izjednačenje. Tim Nemanje Ćorovića je na poluvrijeme otišao sa prednošću, jer je iz penala u 44. minutu bio siguran Momčilo Kovačević. U drugom poluvremenu fudbaleri “Lovćena” kaznili su domaće za promašaje, i golovima Alekse Martinovića u 66. minutu, i Jankovića u finišu susreta trijumfovali, prekinuvši  niz Novljana od dvije pobjede.

Nakon pet kola “Igalo” je u konkurenciji 16 ekipa na šestom mjestu tabele sa sedam osvojenih bodova. U ponedeljak, 18. septembra, u 6. kolu fudbaleri “Igala” gostuju “Otrant Olimpiku” u Ulcinju.