“Ловћен” славио у голеади

Пето коло Кадетске фудбалске лиге Црне Горе – група Друга лига,  између “Игала” и “Ловћена” (Цетиње) донијело је јуче доста узбуђења. Фудбалери “Ловћена” савладали су домаће “Игало” 3:2. Овај  дуел на Солилима био је прилично неизвјестан, а гости су до тријумфа дошли голом Данила Јанковића у 87. минуту.

Цетињани су повели голом Андреја Мартиновића већ у 6. минуту. Данило Божовић је у 37. минуту донио изједначење. Тим Немање Ћоровића је на полувријеме отишао са предношћу, јер је из пенала у 44. минуту био сигуран Момчило Ковачевић. У другом полувремену фудбалери “Ловћена” казнили су домаће за промашаје, и головима Алексе Мартиновића у 66. минуту, и Јанковића у финишу сусрета тријумфовали, прекинувши  низ Новљана од двије побједе.

Након пет кола “Игало” је у конкуренцији 16 екипа на шестом мјесту табеле са седам освојених бодова. У понедељак, 18. септембра, у 6. колу фудбалери “Игала” гостују “Отрант Олимпику” у Улцињу.