Kadeti fudbalskog kluba Igalo savladali Petnjicu

U utakmici 19. kola Druge kadetske fudbalske lige Igalo je danas savladalo ekipu Petnjice 5:4. Na Solilima je viđeno čak devet golova i još toliko šansi i prilika, koje su pred malobojnom publikom imali odnosno postigli fudbaleri Igala i Petnjice.

Već u 4. minutu Goran Milić je pogodio mrežu golmana Matije Milišćića, gosti su aizjednačili autogolom golmana Aleksandra Hela u 15. minutu. Minut kasnije Igalo je ponovo povelo golom Todora Šijačića.

Do poluvremena je nastavljena serija pogodaka, Denis Škriljelj u 28. minutu je  izjednačio rezultat na 2:2. Igrači Nemanje Ćorovića su do odmora postigli još dva gola, strijelci su bili Ognjen Aranzulo u 32. i Momčilo Kovačević u 42. minutu. Tek što je ušao u  igru Amir Hodžić je smanjio, a u 65. minutu i izjednačio rezultat. Gol za pobjedu i tri boda je postigao Matija Milunović u 87. minutu.