Кадети фудбалског клуба Игало савладали Петњицу

У утакмици 19. кола Друге кадетске фудбалске лиге Игало је данас савладало екипу Петњице 5:4. На Солилима је виђено чак девет голова и још толико шанси и прилика, које су пред малобојном публиком имали односно постигли фудбалери Игала и Петњице.

Већ у 4. минуту Горан Милић је погодио мрежу голмана Матије Милишћића, гости су aизједначили аутоголом голмана Александра Хела у 15. минуту. Минут касније Игало је поново повело голом Тодора Шијачића.

До полувремена је настављена серија погодака, Денис Шкриљељ у 28. минуту је  изједначио резултат на 2:2. Играчи Немање Ћоровића су до одмора постигли још два гола, стријелци су били Огњен Аранзуло у 32. и Момчило Ковачевић у 42. минуту. Тек што је ушао у  игру Амир Хоџић је смањио, а у 65. минуту и изједначио резултат. Гол за побједу и три бода је постигао Матија Милуновић у 87. минуту.