IGALO BOLJE OD KOMA

Poslije uspjeha u osmini fanala Kupa, fudbaleri Igala nastavili su sa dobrim rezultatima i u prvenstvu u Drugoj ligi.

U 13. kolu, u derbiju dva kluba sa sredine tabele, Igalo je kao gost pobjedilo Kom na Zlatici 1:0. U prvom poluvremenu domaći fudbaleri su imali dvije odlične prilike da dođu u vođstvo, ali je golman David Bijelica bio nesavladiv. U finišu poluvremena domaći igrač je „nagnječio“ Bjeličin zlob, pa je pouzdani čuvar mreže tima sa Solila, morao ustupiti mjesto mladom Aleksandru Kulinoviću. Rezervni golman Igala je u drugom poluvremenu imao nekoliko zapaženih odbrana. Jedini pogodak na utakmici postigao je Miloš  Perović u 53. minutu, kada je sam izašao pred golmana Petra Radulovića i rutinski ga savladao, čime je zaslužio epitet igrača utakmice.

Ostali rezultati 13. kola: Arsenal-OFK Titograd 5:2, Berane-Bokelj 0:2, Grbalj-Mladost 0:0 i Cetinje-Jedinstvo 0:4.

Plasman: Jedinstvo 30, Bokelj i Arsenal po 26, Mladost 22, Igalo 17, Kom i Berane po 16, Cetinje 13, Grbalj 10 i OFK Titograd 4 boda.

U 14. kolu, 6. novembra, igraju: Igalo-Berane, Bokelj-Cetinje, Mladost-Arsenal, Jedinstvo-Grbalj i OFK Titograd-Kom.