Фудбалери „Орјена“ стартовали побједом

У  недељу је почело сениорско првенство Удружења клубова ФСЦГ-Југ. ФК „Орјен“, са новим тренером Михаилом Вујачићем, стартовао је у Зеленици побједом против „Цетиња“, које је прошле сезоне било члан Друге лиге.

Гости су на терен поред Опачице извели само седам играча, а „Орјен“ је побједио 3:0 головима Стефана Перовића у 3. и 17, и Милоша Ђурђевића у 8. минуту. Тачније, утакмица је трајала до 30. минута, када је судија Игор Драговић, уз консултацију са делегатом Дејаном Ђукићем, прекинуо сусрет који ће бити регистрован службеним резултатом 3:0, колико је и било у том тренутку.

Екипа „Орјена“ у сезони 2022/23 игра у саставу: Душан Вуксановић (капитен), Никола Гугић, Александар Павлићевић, Јован Симовић, Василије Ђедовић, Рајко Ђиловић, Никола Поповић, Стефан Перовић, Милош Ђурђевић, Никола Косаћ и Ненад Вуксановић. Кандидати за први тим су још: Никола Манојловић, Стефан Кулиновић, Никола Радуловић, Никола Горановић, Иван Матовић, Матија Лазовић, Драган Ковачевић и Милош Горановић.