FUDBAL: „IGALU“ BOD U PODGORICI

Na stadionu „DG Arena“ u Podgorici nije bilo iznenađenja. „Mladost“ i „Igalo“ u poslednjoj utakmici 10 kola Druge lige podijeli su bodove i igrali nerješeno 1:1. Tokom 90 minuta borbe obje ekipe imale su šanse .

Mladi Igor Pajović znalački se u 27. minutu našao pred imenjakom Nikićem golmanom domaćih i doveo goste koji su igrali bez šest standarnih prvotimaca. Domaći su izjednačili iz diskutabilnog penala pošto je lopta okrznula ruku Nikole Kosaća u njegovom kaznenom prostoru. Strijelac je bio kapiten domaćih Željko Krstović. U drugom poluvremenu i pored pokušaja jedne i druge ekipe, rezultat se nije mijenjao pa je svakom od rivala pripao po bod.

Ostali rezultati 10 kola: Bokelj- OFK Titograd 1:0,Grbalj-Kom 1:2, Jedinstvo-Arsenal 0:0, Cetinje-Berane 2:0.

Plasman : Bokelj i Arsenal po 22,Jedinstvo 21,Berane 16, Mladost 15, Cetinje i Kom po 13, Igalo 11,OFK Titograd 4 i Grbalj 3 boda.

U nedelju u 11 kolu igraju:OFK Titograd –Igalo, Arsenal-Bokelj, Berane-Grbalj,Cetinje-Mladost i Kom-Jedinstvo.