DRUGA FUDBALSKA LIGA: TREĆI UZASTOPNI PORAZ IGALA

U 33. kolu Druge fudbalske lige fudbaleri Igala vezali su treći uzastopni poraz i velika prenost koju su imali na trećem mjestu koje vodi za baraž za Prvu ligu se istopila.

Igalo je u gostima poraženo su od ekipe Berana 2:1. Domaći tim je poveo sa 2:0 golovima Srđana Boškovića u 26. minutu iz penala i u 76 minutu. Jedini gol za Igalo u 83. minutu postigao je rezervista Milovan Ilić.

Uprkos porazu FK Igalo 1929 ostalo je u zoni baraža, iako je Kom prišao na dva boda zaostatka.

Ostali rezulti ovog kola Grbalj-Arsenal 2:1, Bokelj-Ibar 2:0, Mornar-Drezga 10:0, Kom-Jedinsto 2:2.

Plasman: Mornar 71, Arsenal 64, Igalo 51, Kom 49, Jedinstvo 42, Bokelj 41, Ibar i Berane po 38, Grbalj 33 i Drezga 25 bodova.

U narednom, 34. kolu u nedelju igraju: Igalo-Grbalj, Arsenal-Kom, Drezga-Bokelj, Jedinstvo-Mornar i Ibar-Berane.