ДРУГА ФУДБАЛСКА ЛИГА: ТРЕЋИ УЗАСТОПНИ ПОРАЗ ИГАЛА

У 33. колу Друге фудбалске лиге фудбалери Игала везали су трећи узастопни пораз и велика преност коју су имали на трећем мјесту које води за бараж за Прву лигу се истопила.

Игало је у гостима поражено су од екипе Берана 2:1. Домаћи тим је повео са 2:0 головима Срђана Бошковића у 26. минуту из пенала и у 76 минуту. Једини гол за Игало у 83. минуту постигао је резервиста Милован Илић.

Упркос поразу ФК Игало 1929 остало је у зони баража, иако је Ком пришао на два бода заостатка.

Остали резулти овог кола Грбаљ-Арсенал 2:1, Бокељ-Ибар 2:0, Морнар-Дрезга 10:0, Ком-Јединсто 2:2.

Пласман: Морнар 71, Арсенал 64, Игало 51, Ком 49, Јединство 42, Бокељ 41, Ибар и Беране по 38, Грбаљ 33 и Дрезга 25 бодова.

У наредном, 34. колу у недељу играју: Игало-Грбаљ, Арсенал-Ком, Дрезга-Бокељ, Јединство-Морнар и Ибар-Беране.