Društvo

Dobro jutro, Herceg Novi!

Juče nas je na kratko posjetila prva ljetna kiša. Došla je i otišla naglo, kao da se ništa nije dogodilo. A ipak jeste. Krupne kapi su sprale prašinu sa novskih ulica i skala, donijele dašak svježine već pretoplim danima, a kada je kiša stala, nebo se opet otvorilo plavo i vedro, vazduh i more zamirisali su snažnije, sunce zasijalo jače. Sve su to bili prolazni utisci… Upečatljiv je ostao pogled na plaže na kojima su ostala uglavnom djeca… On je  u djeliću sekunde vratio  sjećanje na vrijeme kada smo i sami kupanje po junskom pljusku doživljavali kao čistu radost…

Dobro jutro, Herceg Novi!

Slični tekstovi

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button