Derbi začelja bez pobjednika

U zaostaloj utakmici 15. kola Druge fudbalske lige, “Igalo” je danas na svom terenu remiziralo sa “Otrant  Olimpikom” iz Ulcinja; rezultat je bio 1:1.

U dosta čvrstom i neizvjesnom susretu, po izuzetno lošem terenu na Solilima, najuzbudljivija je bila završnica. U 88. minutu oboren je igrač “Igala” Balša Radović, dosuđen je penal, a najstrožu kaznu je u gol pretvorio rezervista Boban Đorđević.

Međutim, slavlje domaćih nije dugo trajalo. Već u kontranapadu, u 90. minutu, “Otrant Olimpik” je preko Adnana Alibegua izjednačio na 1:1, pa je “slađi dio kolača” pripao fenjerašu iz Ulcinja.

Nakon ovog sureta “Igalo”se i dalje nalazi na 6. mjestu, sa 19. osvojenih bodova.

Unarednom 17. kolu, u nedelju 20. novembra, izabranici Petra Gušića na svom terenu dočekuje lidera – ekipu “Berana”.