Дерби Игалу за лидерску позицију у Другој омладинској фудбалској лиги

Омладинци Игала наставили су са серијом одличних резултата у Другој омладинској фудбалској лиги Црне Горе, пошто су у 10. Колу, којим је почео други дио јесењег првенства, на свом терену побједили екипу Јединства из Бијелог Поља 2:1.

Повело је Игало голом Уроша Ченића из пенала у 54. минуту, након што је прекршај у казненом простору начињен управо над њим. Предност је у 72. минути дуплирао најбољи играч ове екипе у овом дијелу првенства Владимир Павловић.

Гости су после грешке у одбрани домаћих смањили на 2:1, а стријелац је био Ново Перошевић у 79 минуту.

Тим Дејана Р. Перовића је до краја имао још пар шанси, али није није било промјене резултата.

Након 10 кола Игало је лидер на табели са 26 бодова, испред тиватског Арсенала који је сакупио 23.

У наредном, 11. колу Игало у суботу гостује у Мурину, гдје ће на новоoтвореном стадиону играти са екипом Језера из Плава.