Braća Mikulić blistala u Skoplju

Takmičari karate kluba „Bijela“ učestvovali su na međunarodnom „Grand pri turniru“ u Skoplju.
U konkurenciji preko 1 000 takmičara iz deset zemalja Nemanja Mikulić je osvojio treće mjesto i bronzanu medalju u konkurenciji mlađih seniora u open kategoriji. Njegov brat Petar Mikulić osvojio je dva prva mjesta i dvije zlatne medalje za uzrast do 10 odnosno 12 godina u kategoriji do 30 kilograma.
Na turniru u Skoplju do medalje je stigao i Pavle Kašćelan član karate kluba Kotor koji je osnovao trener Bijele Slađan Mikulić.
Kašćelan je bio drugi i osvojio je srebrenu medalju za uzrast do 12 godina u kategoriji do 30 kilograma. Bogosav Katić iz kluba „Tempo“ (Igalo) čiji je trener Nemanja Mikulić za 2013. godište u kategoriji do 40 kilograma bio je peti. Isto mjesto u istom godištu u kategoriji do 30 kilograma pripalo je i Nikoli Mazalici iz karate kluba Kotor.