Браћа Микулић блистала у Скопљу

Такмичари карате клуба „Бијела“ учествовали су на међународном „Гранд при турниру“ у Скопљу.
У конкуренцији преко 1 000 такмичара из десет земаља Немања Микулић је освојио треће мјесто и бронзану медаљу у конкуренцији млађих сениора у опен категорији. Његов брат Петар Микулић освојио је два прва мјеста и двије златне медаље за узраст до 10 односно 12 година у категорији до 30 килограма.
На турниру у Скопљу до медаље је стигао и Павле Кашћелан члан карате клуба Котор који је основао тренер Бијеле Слађан Микулић.
Кашћелан је био други и освојио је сребрену медаљу за узраст до 12 година у категорији до 30 килограма. Богосав Катић из клуба „Темпо“ (Игало) чији је тренер Немања Микулић за 2013. годиште у категорији до 40 килограма био је пети. Исто мјесто у истом годишту у категорији до 30 килограма припало је и Николи Мазалици из карате клуба Котор.