Друштво

Одјељење гинекологије у Дому здравља неће радити до краја седмице

Менаџмент Дома здравља информише да Одјељење гинекологије у Дому здравља неће радити до краја седмице.

-Око евентуалних измјена јавност ће бити благовремено информисана, саопштено је из Менаџмента Дома здравља.

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Бацк то топ буттон