Посљедњег такмичарског дана сениорског карате првенства Балкана у Будви на програму су били екипни репрезентивни наступи у катама и борбама.
Мушки тим у борбама са селектом Алмиром Цецуњанином и такмичарима Немањом Микулићем (члан КК Бијела) Николом Маловићем, Ненадом Дуловићем браћом Лазаром и Немањом Јововићем побиједио је прво репрезентацију Румуније резултатом 3:0, у другом колу селекцију Србије резултатом 3:2 и у финалу селекцију Турске резултатом 3:1. Новљанин Немања Микулић доминантно је побједио сва три меча, у данашњим дуелима наступао је први и освајао углавном пресудне поене за коначни успјех.
Успјеху репрезентације Црне Горе на добро организованој Балканијади послије појединачних медаља и првог мјеста у екипној конкурецји за Црну Гору у борбама придружили су се данас и чланови ката тима Црне Горе који су освојили такође прво мјесто и златну медаљу.