Висока побједа фудбалера Игала

У 12. колу Друге фудбалске лиге, екипа Игала је стигла до високе побједе од 4:1 против прошлогодишњег прволигаша, Зете, на терену у Голубовцима.

Високом поразу допринијели су и домаћи фудбалери који су два пута затресли своју мрежу, у 24. и 40. минуту. У 30. минуту мрежу Зете затресао је Бобан Ђорђевић. До краја узбудљивог полувремена резултат је у 44. минуту на 3:1 смањио Лука Михаљевић. Коначан резултат је постигао нападач Игала Милош Перовић у 65 минуту.

Остали резултати 12. кола Друге фудбалске лиге: Бокељ – Отрант Олкимпик 4:0, Грбал – Никшић 1:1, Ком – Младост 3:2 и Подгорица – Беране 0:3.

Табела: Бокељ 26, Беране 23, Младост 22, Ком 20, Подгорица 17, Игало 15, Грбаљ и Зета по 13, Никшић 10 и Отрант Олимпик 4 бода.

У 13. колу, 22 октобра, играју: Игало – Подгорица, Грбаљ – Бокељ, Беране -Ком, Младост – Отрант Олимпик и Никшић – Зета.