Сервис

Дио града без воде до 21 сат

Због квара на водоводној мрежи дошло је до прекида водоснабдијевања потрошача који се водом снабдијевају преко резервоара „Шпањола“.

Без дотока воде су потрошачи са подручја Србине, Немиле,Горње Савине и дијела улице Орјенског батаљона. Санација квара је у току, а нормализација водоснабдијевања се очекује до 21 час.

Слични текстови

1 коментар

  1. Када завршавате више као да снимате Хари Потера 3 године.Прави аре дебоси.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Погледајте
Цлосе
Бацк то топ буттон