Туризам

ТО Херцег Нови: Свечано отварање туристичке сезоне  

Туристичка организација Херцег Нови  први пут организује церемонију отварања љетње сезоне 2022. Почетак овогодишње  туристичке сезоне у Херцег Новом, биће организован за бројне званице – пословне партнере, представнике медија из земље и региона,  туристичке привреде града, као и представнике туристичких организација Црне Горе, Србије и Босне и Херцеговине.

Свечано отварање, заказано за вечерас (субота, 11. јун), ТОХН организује у сарадњи са Општином Херцег Нови и Холидаy лоунге баром. Церемонију отварања љетње сезоне обиљежиће промоција кампање за туристичку 2022. годину са новим слоганом:  Херцег Нови. Феел Ит.

Уз најаву фестивала, манифестација и догађаја планираних до новембра мјесеца, присутнима ће се, у име домаћина, обратити градоначелник Општине Херцег Нови Стеван Катић, директор ТОХН, Ђорђе Станојловић, директорица ЈУК Херцег Фест  Гордана Крцуновић Поробић и Миља Матковић Виторовић, директорица Агенције за развој Орјена. Као специјални гост вечери, задужен за музички дио програма биће Жељко Васић, један од промотера фестивала Скале који нас очекује од 25. јуна у Херцег Новом.

Свечано отварања љетње сезоне има за циљ промоцију комплетне понуде Херцег Новог као туристичке дестинације. Осјетите Херцег Нови, Херцег Нови.Феел Ит. – поручују из херцегновске Туристичке организације.

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Бацк то топ буттон