ТЕЖАК ПОРАЗ ИГАЛА У БАРУ

Десетковани фудбалери Игала, без девет Ковид позитивних и једног кажњеног играча, нису имали снаге да се супроставе лидеру екипи Морнара, па су у дерби сусрету 31. кола Друге фудбалске лиге поражени резултатом 5:0.

У мечу који ће остати упамћен као приви под рефлекторима стадиона у Бару, домаћин је засијао и доминирао током цијеле утакмице.

Барани су прилично рано стекли предност. Након шанси Булатовића, затим бившег играча Игала Бобана Ђорђевића, Демир Шкријељ је у 13. минуту погодио мрежу. У 24. минуту Јован Пајовић је, након убачене лопте из корнера, погодио за 2:0.

Тресле се се пречка и статива гола Игаљана, али је мрежа мировала до финиша утакмице када су Нино Вукмарковић у 85. и два пута Бошко Гузина у 88. и 92. минуту нанијели висок пораз друголигашу из Херцег Новог.

Морнар је задржао лидерску позицију са 65 бодова, Игало је треће са 51. У наредном, 32. колу, у суботу у бокељском дербију на Солилима, фудбалери Игала дочекују Бокељ из Котора.