Sigurno Igalo u Rožajama

Fudbaleri Igala, iako nekompletni i bez šefa stručnog štaba Marka Šćepanovića koji je sa ovom utakmicom odradio kaznu od nemogućnosti da sjedi na klupi hercegnovskog drugoligaša iz prošle, sezone bili su sigurni na prvom gostovanju u novom prvenstvu i u drugom kolu Druge lige pobjedili u Rožajama domaći Ibar 2:0.

Ekipa koju je sa klupe vodio Dejan B. Perović je sve riješila u prvom poluvremenu. Mrežu novog drugoligaša prvo je pogodio  Boško Dujović u 32. minutu. Pobjedu i bodove  sa Sjevera Crne Gore potvrdio je Nikola Kosić. Čvrstom odbranom i sa još par stvorenih šansi godsti iz Herceg Novog  mogli su do još ubjedljivije pobjede ali  ovo rutinsko odrađivanje posla je dobra najava za III kolo i utakmicu sa Iskrom Danilovgrad u nedelju 25 avgusta.