Društvo

Saniran trotoar iznad Doma zdravlja

Završeno je uređenje trotoara u ulici Nikole Ljubibratića, na potezu od nadvožnjaka do marketa “Voli”, iznad Doma zdravlja.

Sanaciju je finansirala Opština Herceg Novi, a dio su šireg plana unaprijeđenja pješačke infrastrukture u gradu.

Radovi su realizovani kroz tender za sanaciju i rekonstrukciju trotoara na području grada, ukupne vrijednosti više od 500 hiljada eura. U okviru istog ugovora, ranije su završena uređenja trotoara u Ulici Topaljske komunitadi na Toploj, u Igalu, Zelenici, Đenovićima, Bijeloj i Meljinama.

Slični tekstovi

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button