Реми, пораз и побједа младих фудбалера “Игала“

У сусретима 8. кола млађе селекције ФК „Игало“ су оствариле половичан резултат.

У суботу и у недељу је играно 8. коло Друге омладинске фудбалске лиге. Лидер „Игало“ је у Рожајама играо нерјешено 0:0 са домаћим „Ибром“. Ово је први реми у првенству екипе Дејана Перовића. У утакмици која је играна по хладном времену, Владимир Павловић у 28. минуту није искористио пенал. Домаћи голман Данис  Муковић је одбранио његов шут, а пенал је изводио играч који га је изнудио,што је једна од грешака због којих су изгубљена два бода.

У дербију 8. кола Кадетске фудбалске лиге јуче су у Радановићима снаге одмјерила два водећа тима. Фудбалери „Игала“ су поражени од „Грбља“ 5:2. Стријелци за „Грбаљ“: Никола Вукоје у 5, Немања Кљајевић у 44, Петар Радоман у 67, Огњен Бабић у 69. и Марко Гленџа у 72. минуту из пенала. Оба гола за “Игало“ је постигао Тодор Шијачић у 25. и 61. минуту. Екипа „Грбља“ је водећа са 24 бода, док се „Игало“ са 18 бодова налази на 5. мјесту.

У 8. колу Пионирске лиге Црне Горе фудбалери „Игала“ су у недељу на Солилима побиједили екипу „Ловћена“ 2:1, головима Матије Бјелетића у 13. и Филипа Симовића у 23. минуту. Једини погодак за“Ловћен“ постигао је Блажо Мартиновић из пенала у 65. минуту.

Пионири „Игала“ се са 13 бодова налазе на 5 мјесту, а у наредном колу играју у Радановићима са екипом „Грбља“.